Kodlama Kulübü

4 5 üzerinden
4
6 yorum

Kodlama Eğitimi

Karanfil Teknoloji Lisesi, lise düzeyindeki öğrenciler teknoloji ve robotik alanında çalışmalar yapan, proje tabanlı eğitim veren, öğrencilerine araştırma-geliştirme ortamı sağlayan kurumsal bir yapıdır. 

Öğrencilerimiz, uzman öğretmenler gözetiminde , elektrik-elektronik, robotik ve teknoloji alanlarında bilimsel yöntemleri kullanarak uygulamalı çalışmalar yapmakta böylece öğrencilerin günlük hayatlarında teknolojiyi tüketen değil üreten bir anlayışa yönelmelerine katkı sağlamakta olup öğrencilerimizin yaratıcılık, merak, düşünme, problem çözme, mantıksal düşünme becerisi ve psiko -motor gelişimlerinin arttırma, analitik düşünme becerilerini kazandırma yönünde de çalışmalar yapar. 

Amacımız, öğrencilerimiz araştırma ve düşünme becerilerini kullanarak yeteneklerini ortaya koyarken daha erken yaşlarda mesleki eğimlerinin belirlenmesi ve güçlenmesi yönünde onlara kalıcı adımlar attırmaktır. 

Karanfil Teknoloji Lisesi, öğrencilerini ulusal  yarışmalara hazırlayarak onların özgüvenlerini geliştirmekte, mesleki kariyerlerine daha erken yaşlarda katkı sağlamaktadır. Bu yüzden diyoruz ki; geleceğin bilim adamları, doktorları, mühendisleri ilk adımlarınızı bizimle birlikte atın. 

Karanfil Teknoloji Lisesi; eğlenceli – eğitici atölye  etkinlikleriyle öğrencilerine bilim ve teknolojiye meraklarını arttırırken onlara analitik ve eleştirel düşünme becerisi de kazandırmaktadır

 

Kayıtlı: 35 öğrenci
Süre: 10 hours
Dersler: 4
Video: 9 hours
Seviye: İleri

Arşiv

Yardıma mı ihtiyacınız var? Bizimle sohbet et
X